Müzikonair Tuğba Ekinci’nin Çıplak Şovu! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Tuğba Ekinci’nin Çıplak Şovu!

Paylaşımları ve sözleri ile gündem yaratan Tuğba Ekinci yeni bir skandalı YouTube kanalında paylaştı.

Son olarak Tuğba Ekinci “Pısırık erkek sevmem” açıklamasıyla olay yaratmıştı ve cinsiyet eşitliği platformları tarafından eleştiri yağmuruna tutulmuştu.

YouTube üzerinden kendi adıyla açtığı kanalda program yapan Tuğba Ekinci programındaki konukları ve sözleri ile her hafta gündeme bomba gibi düşüyor. Instagram hesabından konuğu Ferhat Barakat ile olan programının paylaşımını yapan Ekinci, konuğunu soyarak sosyal medyada olay oldu.

“Adamda bir gram yağ yok” diye konuğu Ferhat Barakat ‘ı soyduğu anları sosyal medyasına yükleyen Ekinci, “Tuğba Ekinci Show’ da eğlence, kelimenin tam anlamıyla bütün çıplaklığı ile ortada. Magazin dünyasının gündemden düşmeyen ünlü isimleri ve olaylarıyla sizlerle buluşmaya devam edeceğiz. Ben de kaslı erkek gördüğüm zaman Tuğba gibi oluyorum diyen bayanlar ve Ferhat Barakat gibi kaslarını göstermekten itina eden beyler burada mı?” notunu düştü.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)