AkustikAlbüm & SingleMüzikVideo

Tuğba Saraçlar ft. Burak Karaaslan – Aşkın Ötesi Yayında!

Şiir ile şarkının buluştuğu “Aşkın Ötesi”, duyguları en gerçek ve yalın haliyle hem şiir hem de müzik severlerin beğenisine sunuluyor.

Şiir ile şarkının buluştuğu “Aşkın Ötesi”, duyguları en gerçek ve yalın haliyle hem şiir hem de müzik severlerin beğenisine sunuluyor.

Tuğba Saraçlar, Şirkı projesinde şiiri seslendirirken Burak Karaaslan şarkısına hayat vermiştir. Şiirin sözleri Ahmet Atıl Esendemir’e şarkının sözleri ve bestesi Burak Karaaslan’a ait olan çalışmanın düzenlemesini ve klip yönetmenliğini ise Soner Kıvanç yaptı. Gitarda Uğur Varol, Klarnette Coşkun Ekşi ve Perküsyonda Cengiz Ercümer eşlik etti.

Projenin klibi İstanbul’un en köklü ve bilinen oteli Pera Palas’ta çekildi. TAP MÜZİK tarafından klibi yayınlandı.

Proje, şiirin hem kendisini hem de anlam bütünlüğünü bozmadan bir şarkı içerisinde yer alması ve şiire atfedilen bestesiyle de şarkı haline gelebilen bir eser özelliği taşımaktadır.

Duyguların en güzel ifade şekli olan şiir ve şarkının bir bütünlük içerisinde bir ahenge dönüşmesi şiir ve şarkıya olan tutkuyu arttıracaktır. Tutku hayatımızın her döneminde duygularımızın en pekiştiği sonrasında sevdaya dönüşerek kalıcı hale gelen hayata anlam katan en değerli histir.

klip için tıklayabilirsiniz

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.