Müzikonair TUĞBA YURT, GÖKHAN ÖZEN ŞARKISI İLE DÜNYA TT LİSTESİNDE | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

TUĞBA YURT, GÖKHAN ÖZEN ŞARKISI İLE DÜNYA TT LİSTESİNDE

İlk albümü “Aşk’a Emanet”i 2014’ün başında yayımlayan, müzikseverlerle bu albümün ilk video klibi “Ağır Yaralı” ile tanışan Tuğba Yurt’un yeni teklisi Gökhan Özen imzalı “Aşk Sanmışız”, Caner Aras prodüktörlüğünde Eylül’ün ilk haftası 3 Adım Müzik etiketiyle piyasaya çıkıyor.

Tuğba Yurt, ilk albümünün ardından 2014 yazının ilk günlerinde, “Sakin Ol”daki yorumuyla dikkat çekerken, güzel şarkıcı Doğukan Manço ile birlikte radyo ve müzik TV’lerinin zirvesine yerleşen bir projeye imza attı.

Şimdi “Aşk Sanmışız” Zamanı…

Tuğba Yurt Bir Gökhan Özen Şarkısı İle Devam Ediyor.

Söz, beste ve düzenlemesi Türkiye’de pop müziğin dev ismi Gökhan Özen’e ait olan “Aşk Sanmışız”, Tuğba Yurt’ un duru ve güçlü yorumu ile hayat buldu. Tüm kayıtları Han Records, Metropolis London ve Can Stüdyo’da gerçekleşen, enerjisi ile farkını ortaya koyan “Aşk Sanmışız”ın mixine Özgür Yurtoğlu ve Gökhan Özen, masteringine ise Londra Metropolis’den Tim Young imza attı. Tuğba Yurt’un yeni teklisi “Aşk Sanmışız”ın stüdyo aşamasında Gökhan Özen, her detay ile yakından ilgilendi.

Tuğba Yurt’a Doğum Günü Hediyesi; “Aşk Sanmışız” İle Türkiye’de ve Dünya’da TT Listesine Girdi.

2 Eylül Salı(dün) yeni yaşına giren Tuğba Yurt, bu keyifli günde yeni şarkısını da ilk kez müzikseverlerle paylaştı. Fanları tarafından adına açılan #AşkSanmışız ve #MutluYıllarTuğbaYurt etiketleriyle Twitter Türkiye’de TT listesinde zirveye yerleşirken, Dünya’da da ilk üçe girdi.

Eylül’ün ilk haftası önce radyolar ve dijital platformlar aracılığıyla dinleyiciyle buluşacak olan “Aşk Sanmışız”ın video klibi için Tuğba Yurt, Kemal Başbuğ yönetmenliğinde kamera karşısına geçecek.

Uzun yıllar Bursa Senfoni Orkestrası’nda viyola çalan ve yurt dışında çeşitli konserlerde farklı orkestralar ile görev alan genç sanatçı, Uludağ Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda halen viyola dalında yüksek lisansına devam ederken, bir yandan da performansları ve solo konserleri için Türkiye ve Avrupa’yı dolaşıyor.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu