Tuğçe Tayfur'dan Radikal Karar! Hayranlarını Şoke Etti -
MüzikMüzik Haber

Tuğçe Tayfur’dan Radikal Karar! Hayranlarını Şoke Etti

Ferdi Tayfur'un şarkıcı kızı Tuğçe Tayfur, sahneleri bıraktığını açıkladı. Tayfur'un kızı "Ben artık sahne almak istemiyorum. Bu işin bazı şeyleri bana ağır gelmeye başladı" dedi.

Ferdi Tayfur’un şarkıcı kızı Tuğçe Tayfur, sahneleri bıraktığını açıkladı. Tayfur’un kızı “Ben artık sahne almak istemiyorum. Bu işin bazı şeyleri bana ağır gelmeye başladı” dedi.

Tuğçe Tayfur kararını Instagram’dan şöyle duyurdu;

“Sevgili dinleyicilerim, 18 yaşından beri bu işi profesyonel olarak yapıyorum biliyosunuz ki. Çok anılar biriktirdim. Çok şey öğrendim. Yeri geldi eğlendim güldüm yeri geldi ağladım yeri geldi büyük kazıklar yedim yeri geldi haksızlığa uğradım, magazin dediğimiz şey belki de bu tarz işlerin en büyük bedellerinden biri… Ama bu süreçte istediğim her şeyi başardım. En büyük gururum babamın şarkılarını sizlerle birlikte hep bir ağızdan söyledim. Ama ben artık sahne almak istemiyorum” dedi.

Bu işin bazı şeyleri bana ağır gelmeye başladı. Bir kaç zamandır sözünü verdiğim sahneleri bitirmeyi bekliyordum bu açıklama için. Bundan sonra neler yaparım benim için de sürpriz olucak. Bu zamana kadar benimle birlikte şarkıları göz göze kalp kalbe söyleyen tüm dinleyicilerime sevgilerimi ve saygılarımı iletiyorum ve anlayışınızı bekliyorum. Başka bi yolculukta karşılaşırız elbet… Not: kararımı dostlarımla tabii ki paylaştım ama annemle istişare etmek yetti bana açıkçası.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)