Tuğçe Tayfur'dan Seren Serengil'e 1 TL'lik Dava! -
MüzikMüzik Haber

Tuğçe Tayfur’dan Seren Serengil’e 1 TL’lik Dava!

Söylemezsem Olmaz adlı magazin programında Ferdi Tayfur’un şarkıcı kızı Tuğçe Tayfur’un evli iş insanı Tolga Bayar ile aşk yaşadığı öne sürülmüştü.

Yedi yıllık evliliğini noktalayan Tuğçe Tayfur’un Tolga Bayar ile aşk yaşadığı ve Bayar’ın evliliğini bozduğu iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Söylemezsem Olmaz adlı programda konuyu gündeme getiren Seren Serengil ile Tuğçe Tayfur arasında gerginlik çıkmış ve olay tartışma sosyal medyaya taşınmıştı.

İlgili Haber: Seren Serengil Ve Tuğçe Tayfur Birbirine Girdi

“Benim evli bir adamla mutlu mesut evinde olan bir adamla işimin olmayacağını herkes bilir.” diyen Tayfur; Serengil’in annesinin uyuşturucu sattığını iddia etmişti. Tayfur, Serengil için de “seks kasetlerin ortalıkta dolaşıyor” ifadelerini kullanmıştı. Bunun üzerine Serengil, Tayfur hakkında 200 bin liralık tazminat davası açacağını duyurmuştu.

İlgili Haber: Seren Serengil Yuva Yıktığı İddia Edilen Tuğçe Tayfur’a Dava Açıyor

TUĞÇE TAYFUR’DAN 1 TL’LİK DAVA!

Tüm bunların ardından Tuğçe Tayfur, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla anneliği ve kadınlığı üzerinden hedef gösterildiğini dile getirdi. Ailesini tehdit edildiğini ve silah sesine maruz kaldıklarını belirten Tayfur; geçtiğimiz günlerde saldırıyı yapan kişi hakkında 2 ay uzaklaştırma kararı aldırdığını açıkladı.

Öte yandan Seren Serengil’in 200 bin TL’lik davasının gerçeği yansıtmadığını belirterek ünlü sunucuya kendisine ettiği hakaret ve tehditler sebebiyle 1 TL‘lik tazminat davası açtığını duyurdu.

tugce tayfur seren serengil instagram dava

tugce tayfur seren serengil instagram dava

tugce tayfur seren serengil instagram dava

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)