MüzikMüzik Haber

Türkiye’nin İlk Türkçe Rap Dergisi Yayın Hayatına Başladı

Türkçe Rap dergisi Aralık ayında raflardaki yerini alıyor. 2 ayda bir yayınlanacak olan dergide güncel haberler, özel röportajlar, rapçilerin en bilinmeyen yanları, poster ve çıkartma ekleri yer alacak. Dergi okurları aynı zamanda röportajların uzun versiyonlarını ve çekim arkalarını da derginin YouTube sayfasında bulabilecek.

Türkçe Rap’in ilk sayısında kapak konuğu, Türk rap müziğinin önemli isimlerinden Ceza oldu. Ayrıca Ezhel’in prodüktörlerinden DJ. Artz, yeni neslin ses getiren isimlerden Motive, hayran bırakan dövmeleriyle Tepki ve sorularla Ayben ve Khontkar da derginin ilk sayısının konukları arasında yer alıyor. Türkçe Rap dergisi, konser ve albüm kritikleri, güncel haberler, listeler, özel dosya konuları ve Türkiye’nin en ünlü ve eski grafiti artistlerinden Tunç “Turbo” Dindaş tarafından hazırlanan “Dünden Bugüne Rap” sayfaları ile okuyucu karşısına çıkacak.

Doğan Egmont tarafından yayınlanacak derginin Genel Yayın Yönetmenliği’ni Dream TV eski Genel Yayın Yönetmeni Şafak Ongan üstlenirken, Yazı İşleri Müdürlüğü’nü de uzun yıllardır birçok dergi ve gazetede müzik yazarlığı yapan, İpek Atcan yapıyor.

İşte derginin kapağı;

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu