MüzikMüzik HaberVitrin

Türkücü Engin Nurşani Yoğun Bakımda!

Engin Nurşani, 2019'da yakalandığı gırtlak kanseri sebebiyle müziğe ara vermişti. Sanatçıyla ilgili sosyal medyada ortaya atılan iddialar sonrasında eşi Dilek Nurşani açıklama yaptı.

2019’da gırtlak kanseri teşhisi konulan ünlü türkücü Engin Nurşani, Üsküdar’da özel bir hastanede tedavi görmeye başladı. 11 gün önce akciğer enfeksiyonu sebebiyle yoğun bakıma alınan sanatçının bitkisel hayata girdiği iddia edildi.

Bu iddiaların ardından Dilek Nurşani ise eşinin bilincinin kapalı olmadığını belirterek şu açıklamayı yaptı:

“Herhangi bir sorun yoktu tedavi süreci ile alakalı. Eşim 11 gündür yoğun bakımda ama eşimin bilinci kapalı değil. Doktorları ile sürekli iletişim halindeyiz. Doktorlar bizden aldıkları bilgileri eşime söylüyorlar. Tepkisel ve işitme anlamında bir problemi yok. Akciğer enfeksiyonu için antibiyotik tedavisi devam ediyor. Bu paylaşımları neden yaptıklarını bilmiyorum. Eşim bitkisel hayatta değil, komada değil, eşim sabaha çıkmaz diye bir şey yok. Bunlar asılsız haberler.”

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/D63wG
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.