GündemSosyalVitrin

TUSF Yaz Spor Oyunları’nda Voleybol Kadın Süper Lig Sonuçları Belli Oldu

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu (TUSF) tarafından bu yıl 18.kez Manisa'da düzenlenen Türkiye Üniversiteler Yaz Spor Oyunları'nda Voleybol Kadınlar Süper Lig sonuçları belli oldu.

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu (TUSF) tarafından bu yıl 18.kez Manisa’da düzenlenen Türkiye Üniversiteler Yaz Spor Oyunları’nda Voleybol Kadınlar Süper Lig sonuçları belli oldu.

Müzikonair’in medya sponsorluğunda gerçekleşen müsabakalarda, Doğuş Üniversitesi, bu kez de voleybolda şampiyonluk yaşadı. Manisa’da 18’incisi düzenlenen Türkiye Üniversiteler Yaz Spor Oyunları final maçında Bahçeşehir Üniversitesi’ni 3-1 mağlup eden Doğuş Üniversitesi Kadın Voleybol Takımı Türkiye şampiyonu oldu.

Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen, 50 üniversiteden bin 400 sporcunun katıldığı Yaz Spor Oyunları’nda Voleybol Kadın Süper Lig sonuçları aşağıdaki gibidir;

Yaz Spor Oyunları Voleybol Kadınlar Süper Lig Sonuçları

1-Doğuş Üniversitesi

2-Bahçeşehir Üniversitesi

3-Marmara Üniversitesi

4-Üsküdar Üniversitesi

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.