GündemSosyal

Twitter, Ünlülerin Mavi Tiklerini Kaldırdı

Twitter'ın CEO'su Elon Musk, mavi tiki ücretli yapmıştı. Birçok ünlü bu yüzden mavi tik ücreti ödemek zorunda kalmıştı. Ancak bazı sanatçılar, ücreti ödemediği için mavi tikleri gitti. 

Twitter’ın CEO’su Elon Musk, mavi tiki ücretli yapmıştı. Mavi tikin ücreti Türk lirasına göre aylık 150 TL, yıllık ise 1.570 TL olarak belirlenmişti. Birçok ünlü bu yüzden mavi tik ücreti ödemek zorunda kalmıştı. Ancak bazı sanatçılar, ücreti ödemediği için mavi tikleri gitti. Bu ünlüler arasında oyuncular, şarkıcılar, siyasetçilerde dahil birçok kişi yer aldı.

Muharrem İnce, Ali Babacan, Demet Özdemir, Serenay Sarıkaya, Kerem Bürsin, Kenan Doğulu, Demet Akalın, Fazıl Say gibi sanatçılar mavi tik mağdurları oldu. Demet Akalın, konu hakkında yorumunu dile getirerek “Heyyy Elon Musk; sen yokken biz vardık be gülüm. Ben tıksız da Demet Akalın’ım bizi herkes tanır” ifadelerini kullandı. Hayko Cepkin ise, ortak parmak emojisini kullanarak “Aa mavi tıklar gitmiş. Boşluğu doldurayım o zaman” yazdı.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.