EkranMüzikMüzik HaberSosyal

UçanKuş Tv’nin Ebru Şahin Hakkındaki Yayınına Tepki

UçanKuş Tv’de dün yayımlanan ünlü oyuncu Ebru Şahin hakkındaki haberin ardından Twitter gündemi sarsıldı.

Ünlü oyuncu Ebru Şahin, önce Oğuzhan Koç ile aşk yaşadığı iddialarıyla gündeme gelmiş; ardından Koç “Siz bile inanmıyorsunuz yazdığınız şeye. Yapmayın gözünüzü seveyim ya” diyerek magazincilerin iddialarının asılsız olduğunu belirtmişti. Bu olaydan sonra Şahin, bu kez milli basketbolcu Cedi Osman ile ilişkisi olduğu iddiasıyla adından söz ettirdi.

Ebru Şahin’in sürekli farklı bir isimle anılmasını masaya yatıran UçanKuş TV sunucusu ise “Oğuzhan Koç fazla romantik bir adam. Ebru bakmayın böyle naif durduğuna, kadının çapkını” yorumunu yaptı. Sunucunun yaptığı bu yorum ise Twitter’da eleştiri oklarının hedefinde yer aldı. Sunucu, Twitter’da #UçanKuşHaddiniBil etiketi altında pek çok takipçi tarafından tepki gördü.

Öte yandan ünlü oyuncu ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada hakkında çıkan haberlere isyan etti. Şahin gazetecilerin doğru haber yapmamasını eleştirdi.

ucankus tv ebru sahin

İşte UçanKuş TV’deki o yayın;

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.