Genel Bilgiler

Ucuza Aranje Yaptırmak Mümkün Mü?

Ucuza aranje yaptırmak ve bir şarkının aranjör maliyeti için merak edilenleri sizler için özetledik...

Bir şarkının söz ve müziği kadar aranjesi yani bir diğer deyişle düzenlemesi de önemlidir. Şarkının kompozisyon bakımından düzenlenerek son şeklinin verilmesi aranjörün görevidir denilebilir. Bir şarkının girişi, kıtaları, köprüleri ve nakaratlarının birbiriyle bir bütün oluşturması için bir aranjörden destek almanız kaçınılmazdır.

Şarkı Aranjesi İçin Çözüm Ortağı Bulun

Aranje yapmak şarkının orijinalliği kaybedilmeden yeniden bestelenmesi olarak özetlenir. Müzik Onair aranje için profesyonel hizmet almak isteyen ve ucuza aranje yaptırmak isteyen eser sahiplerinin çözüm ortağı olur.

Aranje Yaptırmanın Maliyeti Nedir?

Şarkının hangi enstrümanlarla seslendirileceğini ve bu enstrümanların çalınma yöntemini de belirler. Notaları, oktavları ve perdeyi düzenlemeyi yapan kişi yani aranjör bir düzene sokar. Aranje fiyatları birbiriyle değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak bütçenize göre de şekillendirilebilir. Aranje ve mix mastering yaptırmak isteyen eser sahipleri ucuza aranje yaptırmak isteyenlere fırsatları Müzik Onair ile yakalayabilir.

Şarkınızın aranjörü, şarkı türü ve uzunluğu, teknik donanımlar aranjenizin fiyatını kabaca belirleyebilir. Ancak konuyla ilgili net bir maliyet haritası çizmek sanıldığı kadar kolay değildir. Ucuza aranje yaptırmak isteyen kişiler Müzik Onair Company aracılığıyla son derece profesyonel çözümlere ulaşabilir.

Bize Ulaşın

Şarkınızı Türkiye’nin en büyük müzik kanalı Netd Müzik’te yayınlatmak için Müzik Onair ile muzikonair@gmail.com e-posta ve 0552 685 38 82 Whatsapp Bilgi Hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.