MüzikMüzik Haber

Ukrayna’ya Yardım Konserinde 17 Milyon Dolar Bağış Toplandı

Camila Cabello, Ed Sheeran, Nile Rodgers ve Snow Patrol'un performanslarının yer aldığı Ukrayna için yardım konseri etkinliğine yaklaşık 17.65 milyon dolar toplandı. 

Camila Cabello, Ed Sheeran, Nile Rodgers ve Snow Patrol’un performanslarının yer aldığı Ukrayna için yardım konseri etkinliğine yaklaşık 17.65 milyon dolar toplandı.

İskoç bir yayın kuruluşu olan STV yardım konserinin kazanç detaylarını verdi. Özellikle sponsorluk, reklam geliri, bilet satışları ve kamu bağışlarından 17.65 milyon dolar toplandığı hatta daha fazla bile olabileceğini söyledi. Toplanan bu yardım paraları Ukrayna’da ve komşu ülkelerdeki yardıma muhtaç kişilere yiyecek, su, barınak ve tıbbi yardım olarak kullanılıyor. Ayrıca bu konser sonrası Rusya’da olan müzik sektöründeki birkaç şirket ülkeden çekildiklerini açıkladı. Pussy Riot ise Ukrayna bayrağının değiştirilme simgesini NFT olarak yayınlayarak toplam 6.4 milyon dolar bağış topladı.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.