Genel Bilgiler

Ulusal Gazetelerde Haber Yayınlatmak Ücretli Mi?

Medya aracılığıyla sesini duyurmak isteyen eser sahipleri ulusal gazetelerde haber yayınlatmak konusunda merak içerisindedir.

Medya aracılığıyla sesini duyurmak isteyen eser sahipleri ulusal gazetelerde haber yayınlatmak konusunda merak içerisindedir. Popüler olarak bildiğimiz birçok sanatçı, medyanın ilgisini çekmekte ve ulusal gazeteler ve diğer mecralar aracılığıyla sesini daha fazla kişiye duyurabilmektedir.

Niçin Profesyonel Hizmet Almalıyım?

Görece daha az popüler, bağımsız çalışan, amatör faaaliyetlerde bulunan yahut bu zamana kadar medyadan uzak kalmış kişiler eserlerini haber olarak yayınlatmak isterken, zorluklar yaşayabilmektedir. Peki yeni çıkan albümünüzü, projelerinizi, kitap, şiir kitabı, sinema filmi gibi birçok eseri ulusal gazetelerin özellikle kültür sanat eklerinde yayımlatmak için ne yapmanız gerekir?

Ulusal Gazetelerde Haber Yayınlatmak Ücretli Mi?

Ulusal bazı gazeteler, bu noktada belli bir ücret karşılığı haber yayımlatma politikaları izlemektedir ancak burada bütçenizi aşan rakamlar veya diğer kriterler işin içinden çıkamadığınız bir hale dönüşebilir. Ulusal gazetelerin kültür sanat servislerinin ilgisini çekebilmeniz gerekir. Bununla birlikte bitmek bilmeyen telefon ve mail trafikleri, haberinizin sıcağı sıcağına yayımlanmaması gibi sorunlar doğabilir. Hal böyle olunca profesyonel hizmet almak kaçınılmaz olur. Peki ulusal gazetelerde haber yayınlatmak için kiminle yahut kimlerle iletişime geçebilirsiniz?

Ulusal Gazetelerde Haberini Yayınlatmak İsteyen Sanatçılar Ne Yapmalı?

Ülkemizdeki tirajı en yüksek ulusal gazeleri sıralayacak olursak; Hürriyet, Milliyet, Posta, Takvim, Sabah gibi gazeteler ön plana çıkar. Bu gazetelerin kendi kültür sanat sayfaları olduğu gibi gazetelerin özellikle haftasonu yayımlanan kültür-sanat ekleri bulunmaktadır. Peki popüler ulusal gazetelerde haber yayınlatmak için nasıl profesyonel hizmet alınır?

Bize Ulaşın

Müzikonair güçlü medya paydaşları ile yazar, şair, ressam, oyuncu, senarist, söz yazarı, besteci gibi sıralanabilecek branşlarda bir dizi sanatçıyla iş birliği sağlamaktadır. Bu sanatçılar eserlerini gün yüzüne çıkarmak, tanıtmak ve kamuya duyurmak adına yapılacak gazete haberlerini yayınlatma konusunda Müzikonair ile iletişime geçebilmektedir.

Daha fazla bilgi için muzikonair@gmail.com ve WhatsApp üzerinden 0552 685 38 82 numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.