Ana Sayfa » Müzik » Ümit Sayın ve Zerrin Özer Yeditepe Konserleri’nde Sahne Aldı

Ümit Sayın ve Zerrin Özer Yeditepe Konserleri’nde Sahne Aldı

oduller-reklam-banner

İletişim Başkanlığı koordinasyonunda Poll Production organizasyonuyla düzenlenen Cumhurbaşkanlığı “İstanbul Yeditepe Konserleri” kapsamında geçtiğimiz akşam Zerrin Özer ve Ümit Sayın müzikseverlerle buluştu.

Cumhurbaşkanlığı ve İletişim Başkanlığı YouTube kanalından yayınlanan konserde, Özer ve Sayın sevilen şarkılarını seslendirdi.

İlk olarak sahneye çıkan Ümit Sayın, ”Tüm Türkiye’nin evlerindeyken güzel zaman geçirmeleri ve moral olması için düzenlenmiş bir gece. Sayın Cumhurbaşkanımıza bu nezaketinden dolayı, ince düşünmesi nedeniyle ve bu gece için çok teşekkür ediyoruz. Bütün amacımız güzel zaman geçirmek ve insanlara moral vermek, umarız başarırız. Sevgi ve saygılar sunuyorum. Dinleyici ve izleyicilerimizle buluştuğumuz günler de gelecek inşallah. Bu moral ve güç ile o günlere de kavuşacağız inşallah.” diye konuştu.

Ardından sahneye çıkan Zerrin Özer, ”Sayın Recep Tayyip Erdoğan Beyefendiye ve İstanbul Yeditepe Konserleri’nde, bizlerle sizlerle buluşturan İletişim Başkanlığına teşekkürlerimle ve saygılarımla efendim. Böyle güzel bir akşam yaşadık, minnettarız” ifadelerine yer verdi.

Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için:

 

oduller-reklam-banner