Umut Evirgen Yunanistan'ın Hadise'si ile Yeni Aşka Yelken Açtı -
GündemSosyalVitrin

Umut Evirgen Yunanistan’ın Hadise’si ile Yeni Aşka Yelken Açtı

Sık sık ünlü isimlerle yaşadığı aşklarla gündeme gelen ünlü işletmeci Umut Evirgen, Yunanistan'ın Hadise'si olarak bilinen Josephine Wendel ile yeni bir aşka yelken açtı.

Ünlü güzellerle yaşadığı aşklarla sık sık gündeme gelen işletmeci Umut Evirgen, rotasını komşuya çevirdi! Evirgen, 1 aydır “Yunanistan’ın Hadise’si” olarak bilinen şarkıcı Josephine Wendel ile birlikte.

Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre, Tuba Büyüküstün, Melisa Şenolsun, Serenay Sarıkaya, Farah Zeynep Abdullah gibi birçok ünlü isimle ilişki yaşayan Umut Evirgen, yeni aşkı komşuda buldu. İşletmeci, gönlünü bu kez bir Yunan güzele kaptırdı. “Yunanistan’ın Hadise’si” olarak bilinen şarkıcı Josephine Wendel ile 1 aydır birlikte olan Umut Evirgen, aşkını sosyal medyadan da ilan etti. Evirgen, 3 günlüğüne İstanbul’a gelen aşkıyla fotoğrafını paylaştı. “Yunanistan’ın Hadise’si” olarak bilinen şarkıcı Josephine Wendel ile 1 aydır birlikte olan Umut Evirgen, aşkını sosyal medyadan da ilan etti. Evirgen, 3 günlüğüne İstanbul’a gelen aşkıyla fotoğrafını paylaştı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)