Müzikonair Umut Kuzey, Harun Kolçak’a Vefasızlık Yapan Yapımcıyı İfşa Etti!.. | Müzikonair
MüzikMüzik HaberÖzel

Umut Kuzey, Harun Kolçak’a Vefasızlık Yapan Yapımcıyı İfşa Etti!..

Geçtiğimiz hafta hayatını kaybeden ve bir çok unutulmayacak eseri geride bırakan Harun Kolçak’ın “Çeyrek Asır” albümünün yapımcısı Umut Kuzey geçtiğimiz gün sosyal medyadan Harun Kolçak’a yapılan vefasızlıkları yazdı.

Harun Kolçak’a “sen önce müzik adamıydın..sonra sanatçı..senin işini yapmaya kalktığımda herkes ama herkes karşı çıktı!” yazan Umut Kuzey, Harun Kolçak’ın geçmişte albüm yapmak için görüşmek istediği ama kapıyı yüzüne kapatan 3 müzik yapımcısından birini ifşa etti.

Umut Kuzey’in A.Ç. diye bahsettiği müzik yapımcısının -Harun Kolçak’ın geçmiş yıllarda kapısını çaldığı ve olumsuz cevap aldığı- Dokuz Sekiz Müzik Yapım Şirketi’nin sahibi Ahmet Çelenk olduğu anlaşıldı.

Diğer paylaşımlarında ise Harun Kolçak’ın köpeğine sahip çıktığını yazan Umut Kuzey, Harun Kolçak’a albüm yapmak istediğinde önüne çıkarılan en zor engelleri “ölüm hariç” tek başına aştığını yazdı.

Umut Kuzey’in Harun Kolçak ile anılarını anlattığı paylaşımları takipçiler tarafından oldukça dikkat çekti.

Umut Kuzey’in bu paylaşımlarından sonra Dokuz Sekiz Müzik Yapım Şirketi’nin sahibi Ahmet Çelenk’in açıklama yapıp yapmayacağı merak konusu.Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)