Umut Kuzkaya; "Radyoculuk Sektörüne Zarar Verenler Karaktersizdir" -
ÖzelRadyoUlusal

Umut Kuzkaya; “Radyoculuk Sektörüne Zarar Verenler Karaktersizdir”

Uzun süredir kurulum aşamasında olan Radyo Yayıncıları Platformu (RADYAP) yapılan başarılı çalışmalar sonucu 4 Kasım’da kuruluyor!

Kurucu Başkan olarak görev alan Umut Kuzkaya liderliğindeki RADYAP yönetiminde Akif Özcan, Melih Kurtuluş, İbrahim Adıyaman, Uğur Bozdağ, Fatih Yıldırım, Vural Özkan ve Anıl Soylu yer aldı.

Radyocuların hakkını savunmak ve dayanışmayı sağlamak amacıyla kurulacak olan RADYAP, ilk üyelerini 4 Kasım cumartesi akşamı İstinye Sosyal Tesislerde yapılacak gecede gerçekleştirecek.

Baba Radyo’da radyo programı yapan ve RADYAP kurucu Başkan olarak görev alan Umut Kuzkaya sosyal medya hesabından bugün RADYAP’a dair önemli bir yazı paylaştı.

RADYAP’ın lansman gecesine 4 gün kala yaşadığı sıkıntılara dair bir yazı yazan ve kuruluşu engellemek çabasında olanlardan bahseden Kuzkaya “Yıllardır var olan ama hiç bir varlığı olmayan dernek ve platformlardan atılan adımlar doğru yolda olduğumuzun göstergesidir. Bu şahısların verdiği mücadelenin sektöre hiç bir faydaları olmadığı gibi tamamen zarar vermektedir. Bu şahıslarla arkadaşlık hukukum bittiği gibi, gözümdeki adamlık vasıflarını da yitirmiştir” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)