FenomenSosyal

Ünlü Blogger İnstagram Hilelerini Bir Bir Açıkladı

Ünlü moda blogger’ı İnstagram’da  yapılan sahte beğeni ve  satın almaları bir bir paylaştı.

İnstagram fenomeni Berna Arıcı İnstagram’dan kısa sürede ünlü olan fenomenlerin nasıl takipçi ve beğeni satın aldıklarını anlattı. Çakma fenomenlerin bir gün unutulacağını söyleyen Arıcı, İnstagram hileleriyle ilgili çarpıcı detaylar paylaştı.

Bir programın olduğunu ve oradan beğeni satın alınabildiğini dile getiren ünlü blogger, bunu yapan kullanıcıların sayfalarında reklam yapıp para kazanmak için belirli miktarları gözden çıkardıklarını belirtti.

Kerimcan Durmaz ve Selin Ciğerci’nin ve Kerimcan Durmaz’ın ise takipçi ve beğeni sayısındaki fark dikkatlerden kaçmadı. Takipçieri 3 milyona yakınken sadece 10 binlerde beğeni almaları bot iddialarının gerçekliğini güçlendirdi.

İnstagram’ın beğenilerin kimden geldiğini kaldırması ise bu piyasayı oldukça güçlendirecek gibi görünüyor. Bir çok ülkede kullanıcılar bundan rahatsız olduklarını #İnstagramDelete etiketleriyle dile getiriyor.

Blogger Arıcı da bu sahtekarlık yüzünden en çok esnaflara üzüldüğünü dile getirirken, esnafların ürün satamadıklarını söyledi. Aynı feomenlerin gazetecilere hediye vererek haberlerini yaptırdıklarını da ekledi.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.