Müzikonair Ünlü Futbolcu Semih Kaya Şarkı Performansı İle Şaşırttı | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Ünlü Futbolcu Semih Kaya Şarkı Performansı İle Şaşırttı

Ünlü şarkıcı Soner Sarıkabadayı Instagram hesabından başlattığı  “Evdeki Ses” yarışmasında yarışan yarışmacılara şans dilemek için Galatasaray’dan Sparta Prag’a transfer ünlü futbolcu Semih Kaya  canlı yayına bağlanarak büyük sürpriz yaptı.

Semih Kaya, Soner  Sarıkabadayı’nın ricasını  kırmayarak bağlamasıyla birlikte  “Deniz Üstü Köpürür”, “Uzun İnce Bir Yoldayım“ şarkılarını yorumlayarak başarılı şarkı performansı ile şaşırttı. Ünlü futbolcunun performansını çok beğendiğini belirten  Soner Sarıkabadayı ; bir gün single yapmak istersen Pdnd Müzik kapıları sana sonsuz açık diyerek canlı yayında Semih Kaya’ya  müzik piyasasına transfer teklifinde bulundu.

Yarışmanın jüri üyelerinden ünlülerin marka danışmanı Selim Akar ve ünlülerin aranjörü Osman Çetin beş yıldızlı yorum mesajı ile Kaya’nın performansına olan beğenilerini ortaya koydular. “Evdeki Ses” yarışması sonucunda birinci olacak  yarışmacı kişiye PDND Müzik tarafından bir single yapılacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)