MüzikMüzik Haber

Ünlü İsimlerin Bayram Tarifeleri! Kim Ne Kadar Kazanacak?

Ramazan Bayramı'na sayılı günler kala ünlü isimlerin sahne alacağı mekanlar belli oldu. Peki kim nerede sahne alacak? Kim ne kadar kazanacak?

Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala ünlü isimlerin sahne alacağı mekanlar belli oldu. Özellikle tatil bölgelerinde rezervasyonların iyi olduğu ve otellerin hallerinden memnun oldukları belirtildi. Hürriyet’ten Orkun Ün ünlü isimlerin bayram tarifelerini yazdı. Peki kim nerede sahne alacak? Kim ne kadar kazanacak?

Özellikle tatil bölgelerinde sanatçılı programlara ağırlık veren oteller, pandemi tedbirlerinin ardından misafirleri için programlar hazırladı. Sibel Can, Ebru Gündeş, Ebru Yaşar, Ajda Pekkan, Şevval Sam ve Özcan Deniz Kıbrıs, Antalya ve Bodrum’da sahne alacak.

Sibel Can En Çok Kazananlardan

Sibel Can bayramın en çok kazananlarından biri olacak. Bayramın ilk günü Kıbrıs’ta, ikinci günü Antalya’da sahneye çıkacak. Kıbrıs’ta Sibel Can ile beraber Gökhan Tepe ve Fatih Ürek’i dinleyip 3 gece kalmanın bedeli ise 22 bin liradan başlıyor, oda tercihine göre 70 bin liraya kadar çıkıyor.

Eğer Sibel Can için Antalya’yı seçerseniz o zaman konaklamanızı biraz uzatmanız gerekiyor çünkü otel öyle 2-3 günlük konaklamaya izin vermiyor. 6 gece için 20 bin lira ile 70 bin lira ödemeniz gerekiyor.

Ebru Gündeş Antalya’da

Ebru Gündeş de bayramın ilk günü Antalya’da… Bayrama Ebru Gündeş dinleyerek girmenin fiyatı ise 12 bin ila 30 bin lira arasında değişiyor.

Kıbrıs’ta Ebru Yaşar için 12 bin lira, Derya Bedavacı ve Özcan Deniz için ise 10 bin liralık bir oda ücreti ödemek gerekecek.

Ajda Pekkan Bodrum’da Sahne Alacak

Ve tabii ki bayram programlarının vazgeçilmez ismi Ajda Pekkan… O sahne için çok sevdiği Bodrum’u tercih etmiş. Otelin 3 gecelik konaklama paketi minimum 18 bin lira. Fiyatlar her yerde aynı seviyeden başlıyor.

Dalaman’da Şevval Sam ve Jabbar konserleri olacak. Orada da 3 gecelik paketler var. Standart bir oda için 12 bin lira lüks bir oda için ise 90 bin lira isteniyor. E tabii sezon daha başlamadı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu