Araç çubuğuna atla
MüzikMüzik Haber

Ünlü Karı – Koca Rakip Oldu!..

Başarılı iş adamı Okan Kurt, hobi olarak başladığı DJ’liği ilerletip sahne almaya başladı. Haftasonu Uludağ’da, sonrasında İstanbul’da Marmara Üniversitesi’nin partisinde Dj kabinine geçen Okan Kurt, çaldığı setlerle büyük ilgi görüyor.

Kulaklıkları takıp DJ’lik yapmaya başlayan patronlar kervanına Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt da katıldı. Dünyada da pek çok ünlü iş adamının hobi olarak yaptığı DJ’liğe ilgisi olan Okan Kurt, aldığı eğitimin ardından gecelerde sahne almaya başladı.

Başarılı iş hayatının yanında hobisini geliştirerek Dj’lik yapmaya başlayan Okan Kurt hafta sonu Uludağ ‘da, ardından da İstanbul Caddebostan’da bulunan Sensation Kulüp’te Marmara Üniversiteli gençler için set başına geçti. Yoğun ilgiden dolayı içeri giremeyenlerin olduğu 400 kişilik mekanı dolduranları doyasıya eğlendiren Okan Kurt, gördüğü ilgiden çok memnun olduğunu söyledi.

Hobi olarak yaptığı Dj performansları çok beğenildikten sonra bir çok mekandan teklif gelmesi üzerine Dj ‘lik eğitimi almaya başlayan Okan Kurt, sezon boyunca Sensation Klup ‘de Dj performansı sergileyecek.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.