Müzikonair ÜNLÜ OYUNCULARLA FİLM TADINDA VİDEO KLİP! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

ÜNLÜ OYUNCULARLA FİLM TADINDA VİDEO KLİP!

maNga, “Işıkları Söndürseler Bile” albümünün üçüncü video klibini “Hint Kumaşı” isimli şarkısına çekti. Sözü ve müziği Ferman Akgül-Yağmur Sarıgül imzası taşıyan şarkının video klip yönetmenliğini son zamanların başarılı ismi Hasan Kuyucu üstlendi.

Performans çekimleri İstanbul Jolly Joker’de gerçekleşen video klibin hikaye çekimleri ise iki ayrı mekanda yaklaşık 20 saatte tamamlandı.

1965 yapımı “Sevmek Zamanı” filminden replik içeren “Hint Kumaşı” şarkısının video klibinde filmden kareler de bulunuyor. Günümüz ilişkilerinin işlendiği video klibin hikayesinde fiziksel güzelliğin peşinden koşan bir adamın uyanışı anlatılıyor.

Serhan Arslan ve Begüm Birgören gibi ünlü oyuncular ile trompetin önemli isimlerinden Mehmet Çelik’in de eşlik ettiği video klipte, grup elamanları da oyunculukları ile göz doldurdu. Sinema salonunda yapılan çekimlerde “Sevmek Zamanı” filmini izleyen oyuncular ile maNga’nın performansı renkli görüntülere sahne oldu. Grup elemanlarının oyunculuk deneyimi izleyenleri hem şaşırttı hem de güldürdü.

MANGİ – HİNT KUMAŞI VIDEO KLİBİ : 

author avatar
MüzikOnair
Müzik Onair Genel Editörü // e-mail : info@muzikonair.com onair352013
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)