Etkinlikler

Ünlü PopStarın Hayatı Müzikal Oldu!..

Ünlü yıldızların ışıltılı dünyalarını, renkli hayatlarını büyük bir ilgiyle, bazen de özenerek takip ediyoruz. Dışarıdan bakınca harika hayatlar yaşıyorlar değil mi?! Peki ya perde arkasında kalanlar, bize gösterilmeyenler?.. Entrikalar, ikiyüzlülükler, yalan dolan ve sırlarla dolu bir dünyanın perdesi aralanıyor şimdi!

Faruk K’nın yazdığı, Tuna Arman’ın yönettiği müzikli komedi oyunu “Ego Havan Şöhret Yalan” “özel izinle” çok ünlü bir kadın popstarın hayatını sahneye taşıyor. Hayranlıkla izlediğimiz yıldızların ego savaşları, bunalımları, trajikomik halleri, sosyal medya fenomenlerinin üzerimizde yarattığı etkiler izleyenleri kahkahaya boğacak.

Beş kişilik muhteşem dans ekibinin eşliğinde; Faruk K, Tuna Arman, Rüzgar Erkoçlar, Nazlı, Kalust Şalcıoğlu, Oya İnci, Vural Buldu, Sezer Soykök ve Didem Sökmen’in canlandıracağı 9 karakterin her birinde gerçek hayattaki ünlü isimleri izleyeceğiz. Kimin kimi oynadığını tahmin etmek seyirciye kalmış! Nazlı’nın hayat verdiği ünlü kadın popçunun kim olduğunu ise Faruk K, 25 Şubattaki ilk gösterimde açıklayacak!

Tiyatro, dans, şov, müzik ve komediyi bir arada bulacağınız eğlenceli oyun; “sinema tiyatrosu” konseptiyle bir ilke de imza atıyor. Sahneye kurulacak led ekranla Yonca Evcimik, Kuşum Aydın, Yavuz Seçkin, Fehmi Dalsaldı, İrfan Kangı, Murat Övünç, Umut Oğuz ve Şahangiller oyuna dahil olacaklar.

Sürprizlerle dolu “Ego Havan Şöhret Yalan” 25 Şubat saat 15.00’da Bostancı Gösteri Merkezi’nde başlıyor!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu