Müzikonair Ünlü Rapçi Bonez 187’den Kadınlarla İlgili Tartışma Yaratan Açıklamalar | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Ünlü Rapçi Bonez 187’den Kadınlarla İlgili Tartışma Yaratan Açıklamalar

Ünlü Alman Rapçi ve müzik yapımcısı Bonez 187, yaptığı şarkılarla tepki toplamaya devam ediyor. En son “Big Body Benz” adlı klibiyle tepkilerin odağı olan Rapçi bu kez kadınlarla ilgili ayrımcılık içeren sözleriyle gündemde.

Genel olarak şarkılarında ve kliplerinde kadınları ikinci sınıf birey olarak gören anlayışıyla tepki çeken Rapçi Bonez 187, son klibiyle çizgiyi aşmıştı. “Big Body Benz” adlı klibinde sadece iç çamaşırlarıyla dans eden kadınların görüntülerine yer veren Bonez 187, klibinde bir kadınla cinsel ilişki görüntülerine de yer vermişti. Eleştirilerin odağında yer alan ünlü Rapçi, bu kez Instagram hikayesinden yayımladığı açıklamayla gündeme bomba gibi düştü.

Bonez 187, hikayesinde şu ifadelere yer verdi:

“Spor yapan kadınlar seksidir. Satranç oynayan kadınlar seksidir. Enstrüman çalan ve yemek yapan kadınlar seksidir. Bu zamanda kadınlar hiçbir şey yapamıyor. Sadece nargile içiyor. Filtreli selfie çekiyorlar. Sonra da erkekler neden kadınların kıçına ve göğsüne bakıyor diye soruyorsunuz. Siz zaten hiçbir şey yapmasını bilmiyorsunuz. Dans okuluna git ya da bir şekilde kendini ilginç yap, o zaman seni sadece becermek istemezler! Vücudunuzun Instagram’da, hareket edemeyeceğiniz ve Hint Okyanusu’nun nerede olduğunu bile bilmediğiniz düzenlenmiş resimler dışında sunacak hiçbir şeyiniz yoksa, lütfen şaşırmayın! Kendinizi ilginç kılın .. Hayat daha fazlasını sunar! BARIŞ “.

Ünlü Rapçi bu açıklamalarının ardından uzun süre gündemde kalacağa benziyor.

 

bonez 187 instagram

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu