Müzikonair Ünlü Rapçi Luciano’dan Depremzede Çocuklar İçin Yardım Konseri | Müzikonair
GündemSosyal

Ünlü Rapçi Luciano’dan Depremzede Çocuklar İçin Yardım Konseri

Rapçi Luciano, 29 Nisan’da Volkswagen Arena’da sahne alacak. Konserin tüm geliri depremzede çocuklara destek için TEGV’e aktarılacak.

Rapçi Luciano, 29 Nisan’da Volkswagen Arena’da sahne alacak. Konserin tüm geliri depremzede çocuklara destek için TEGV’e aktarılacak.

Ülkemizde yaşanan ve 11 ilimizi yıkıcı şekilde etkileyen deprem felaketinin ardından, dayanışma için rap dünyasından ünlü isimler bir araya geliyor. UK Drill tarzında müzik yayınlayan Alman rapçi Luciano katılımıyla konsere büyük destek verirken, Türkiyenin sevilen rapçilerinden Çakal, Reckol ve Lil Zey de 29 Nisan’da Volkswagen Arena’da sahne alacak.

Konserin tüm geliri deprem bölgesindeki çocuklara nitelikli eğitim desteği vermek amacıyla Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na aktarılacak. Biletler Passo, BuBilet ve Biletix üzerinden satışa çıkacak.

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)