Müzikonair Ünlü Sanatçı Uraz Kaygılaroğlu Dedesi’ni Kaybetti | Müzikonair
GündemSosyalVitrin

Ünlü Sanatçı Uraz Kaygılaroğlu Dedesi’ni Kaybetti

Uraz Kaygılaroğlu'ndan Dedesine Hüzünlü Veda Paylaşımı

Uraz Kaygılaroğlu İnstagram’dan Yaptığı Açıklama İle Üzücü Haberi Takipçileriyle Paylaştı

Uraz Kaygılaroğlu, dedesinin vefatını kalbe dokunan mesajı ile takipçileriyle paylaştı. Aile bağlarına çok değer veren Kaygılaroğlu dedesinin vefatı ile sarsıldı. Sanatçımızın dedesine Allah’tan rahmet, yakınlarına ise başsağlığı diliyoruz.

Uraz Kaygılaroğlu’ndan Dedesine Kalbe Dokunan Veda Mesajı

” dedecim, biriciğim, güzel yüreklim. sen benim tanıdığım en dürüst en kıyak insandın. meyven, kabak çekirdeğin, aksiyon sineman tamamsa başka bişi aramazsın. birisi seninle inatlaşmadı mı, tane tane anlattımı kızmaz anlarsın. sabah şöyle bi 5-10 km yürüdünmüydü tamam. akşam vaktine doğru bi kaç el tavla bitti gitti.

anlatırdın hep. savaş görüp, 16-17 yaşlarında İstanköyden kayıkla Bodruma’a yanaşmış. bi akrabaların varmış çukurcuma’da onların yanına gidene kadar sokaklarda kalmış, mendil, çorap satmışsın. bi başına istanbul’da yaşamayı başarıp anneanneme göz koymuşsun:) bir oğul ve bir kız çocuğu sahibi olmuş onlara da aslanlar gibi bakmışsın. anneannem kazandıklarını değerlendirmiş, sen hep çalışmışsın. mahmutpaşa’da esnaf olmuş, bu sefer çorap makinası ve iğnesi satmışsın( ne ilginç bir meslek diye düşünmeden edemezdim)

buradan sonrası da benden olsun. beni bi hafta sonu parksız, bisikletsiz bırakmadın.tavla oynamayı, iyi insan olmayı, dürüst yaşamanın anlamını sen öğrettin. çalışkanlığı da sende gördüm, emekliliğin tadının nasıl çıkarılacağını da. bayram namazına da seninle gittim,teravih namazına da. sonra gitmeyi bırakınca da kızmadın. açık fikirli adamdın, onaylamadığın şeye keşke yapmasan der karışmazdın. en azından bana. hep güvenir sırtımı sıvazlardın. akıllı çocuksun diye severdin beni. ben de seni çok severdim dede çok. J burgere de sen götürürdün, sahilde kayıkçı arkadaşlarının yanına da. fenerbahçe mahallesinde hasan’ın torunu olmanın imtiyazlarını yaşattın bana. dede oldun, baba oldun. herkese oldun bi bana değil, kapın sofran hep açıktı. eski alışkanlık herhalde herkese çorap hediye ederdin. bi insan bu kadar meyve yer mi arkadaş diye hayret ederdik kuzenlerle. bi de 96 yaşındasın diye mi ne hep hiç ölmicek herhalde diye gülerdik aramızda :(((((

seni çok seviyorum dedem, Allah rahmet eylesin😔😔😔 ”

Uraz Kaygılaroğlu ve Dedesinin İç Isıtan Fotoğrafları

Uraz kaygılaroğlu dedesi Uraz kaygılaroğlu dedesi Uraz kaygılaroğlu dedesi Uraz kaygılaroğlu dedesi Uraz kaygılaroğlu dedesi Uraz kaygılaroğlu dedesi Uraz kaygılaroğlu dedesi Uraz kaygılaroğlu dedesi Uraz kaygılaroğlu dedesi

Uraz Kaygılaroğlu Kimdir?

 

Uraz Kaygılaroğlu, Türk televizyon ve sinema dünyasında adını duyurmuş bir isimdir. Oyunculuk kariyerine başlamadan önce, birçok projede gösterdiği başarıyla dikkatleri üzerine çekmiştir. Televizyon dizileri ve sinema filmlerindeki etkileyici performansları, Kaygılaroğlu’nun sektördeki yükselişini desteklemiştir. Kaygılaroğlu, sadece başarılı bir oyuncu olmakla kalmayıp aynı zamanda ailesine verdiği önemle de biliniyor.

Uraz Kaygılaroğlu’nun Kariyeri

uraz-kaygilarogluUraz Kaygılaroğlu, televizyon sektörüne adım attığı günden beri büyük bir başarı elde etmiştir. İlk olarak komedi dizilerinde kilolu karakterleri canlandırarak tanınmaya başlayan Uraz Kaygılaroğlu, o dönemde televizyon sektöründe kilolu insanlara yönelik ön yargıların olduğunu kabul etmektedir. Ancak, kilo vermesine rağmen Uraz Kaygılaroğlu’nun komedi dizilerindeki başarısı devam etmiştir ve “Esas erkek” rollerine sık sık hayat vermiştir.

Uraz Kaygılaroğlu’nun kariyerindeki büyük çıkışlardan biri, “Sefirin Kızı” dizisindeki performansı olmuştur. Bu dizi, Uraz Kaygılaroğlu’na yeni bir jön imajı kazandırmış ve geniş bir hayran kitlesi edinmesini sağlamıştır. Bunun yanı sıra, “Pis Yedili” ve “Baba Candır” gibi projelerde de başarılı performanslar sergilemiştir. Son olarak, Show TV’de yayınlanan “Üç Kuruş” dizisinde “Kartal” karakteriyle izleyicilerin karşısına çıkmıştır.

Uraz Kaygılaroğlu’nun Ailesi

urazka aile

Uraz Kaygılaroğlu’nun ailesi, onun için büyük bir öneme sahiptir. Eski eşi Melis İşiten ile olan evliliğinden dünyaya gelen kızları Ada, Uraz Kaygılaroğlu’nun hayatında önemli bir yer tutmaktadır. Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten, 2019 yılında aldıkları ayrılma kararına rağmen Ada için bir araya gelmeye devam etmiş ve birlikte vakit geçirmeye özen göstermişlerdir.

Uraz Kaygılaroğlu, sosyal medya hesapları üzerinden sık sık kızı Ada ile olan anılarını paylaşmaktadır. Bu paylaşımlar, Uraz Kaygılaroğlu’nun sosyal medyada “dünyanın en iyi babası” yorumlarını almasını sağlıyor.

author avatar
Doğa Demirali
Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)