Ana Sayfa » Etkinlikler » Ünlü Sanatçılar Yılbaşı Gecesi Youtube’da

Ünlü Sanatçılar Yılbaşı Gecesi Youtube’da

oduller-reklam-banner

Yılbaşı gecesini evde kutlayacaklar için bu yıl eğlencenin adresi Youtube olacak. İşte Youtube’da bol müzikli ve eğlenceli bazı Youtube programları…

Yeni Bi’ Fest İle Yeniden Gazino Kültürü

Gazino kültürünü günümüze taşımak amacıyla 2014 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren açıkhava gazinosu Yeni Bi’ Fest, yeni yıla ünlü sanatçıların katılımıyla gerçekleşecek bol mezeli ve müzikli bir yılbaşı programıyla girmeye hazırlanıyor.

Sunuculuğunu Asuman Krause ve Bülent Şakrak’ın üstlenecekleri “Yeni Bi’ Yıl” yılbaşı özel programı Selami Şahin, Emel Sayın, Can Bonomo, Gaye Su Akyol, Tayfun, Reyhan Karaca, Flört, Mansur Ark, Mustafa Topaloğlu, Suzan Kardeş, Eda Baba, Güntaç Özdemir, Trion Stage ve A Capella Boğaziçi gibi sanatçı ve grupları ağırlayacak. Yeni Bi Fest’in YouTube kanalında 31 Aralık 2019 saat 20:20 itibarıyla başlayacak canlı yayın dört saat boyunca devam edecek.

Zeynep Bastık’ın Kanalında Yeni Yıla Özel Sezen Aksu Şarkıları

Pop müziğin yükselen isimlerinden Zeynep Bastık, yılbaşı gecesi Sezen Aksu’nun stüdyosunda yayında olacak. Ünlü şarkıcı Sezen Aksu şarkılarını söyleyecek.

Oğuz Berkay Fidan’dan Özel Konsept

Oğuz Berkay Fidan, Youtube kanalında yılbaşı gecesine özel olarak hazırladığı konseptle, yeni yıla girerken Youtube’da müzikseverlerle mini bir konser verecek. Ünlü popçu aynı zamanda son single çalışmasının video klibini de yılbaşı akşamı yayınlayacak.

Ünlü Sanatçılar Yılbaşı Gecesi Youtube’da

 

 

 

 

 

oduller-reklam-banner