Müzikonair Ünlü Şarkıcı Deniz Seki Koronavirüse Yakalandı | Müzikonair
GündemSosyal

Ünlü Şarkıcı Deniz Seki Koronavirüse Yakalandı

Deniz Seki, Instagram hesabından yaptığı bir paylaşım ile koronavirüse yakalandığını duyurdu. Hasta yatağından fotoğraf paylaşan Seki, "Bitti sanıyorlar ama ben covid olmuşum" ifadelerini kullandı.

Deniz Seki, Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla koronavirüse yakalandığını duyurdu. Hasta yatağından fotoğraf paylaşan Seki, “Bitti sanıyorlar ama ben covid olmuşum” ifadelerini kullandı.

Son dönemde verdiği kilolar ile gündemden düşmeyen şarkıcı Deniz Seki, koronavirüse yakalandığını duyurdu. Instagram sayfasında, hasta yatağından çektiği bir kareyi paylaşan ünlü isim, ”Koronavirüs bitti sanıyorlar ama ben covid olmuşum. Bugün karantinada 3’üncü günüm ve bugün kendimi daha iyi hissediyorum. Bu arada ilk defa covid oldum. Lütfen dikkat edelim, hala aramızda bu pis mikrop. Yüzüm çok halsizdi, size güzel görünmek için biraz makyaj yaptım. Hepinize çok sevgiler.” sözlerini paylaştı.

Deniz Seki’nin bu paylaşımına Pınar Altuğ, Gonca Vuslateri, Demet Şener, Bengü gibi ünlü isimlerden birçok geçmiş olsun mesajları geldi.

 

deniz seki photoshop

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu