Müzikonair Ünlü Şarkıcı Hatice: “Mustafa Ceceli’yle Düet Yapmak İsterim” | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Ünlü Şarkıcı Hatice: “Mustafa Ceceli’yle Düet Yapmak İsterim”

Ünlü şarkıcı Hatice, Müzik Onair Instagram canlı yayınında Cüneyt Diktaş’ın konuğu oldu. Karantina sürecini zorlu geçirdiğini, evde olmaktan sıkıldığını söyleyen Hatice müzik sektörüyle ilgili de çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Müzik sektörünün eskisi gibi olmadığını söyleyen Hatice, programda “Çark birilerinin elinde. Turnike gibi hep aynı isimler çıkıyor. Hepsi sanatçı dostum ama ters giden bir şeyler var anlamış değilim. Önüme taş koyan birileri mi var bilmiyorum ama belki de bu süreçten kaynaklı olabilir” diye konuştu.

“İSTEDİĞİM ŞEKİLDE MÜZİK YAPAMIYORUM”

Karantinada yeni şarkılar yazdığını söyleyen Hatice, istediği şekilde müzik yapamadığından yakındı. “Eski Hatice’ye geri dönüş algısı oluşmasın diye kendimi çok frenliyorum. İstediğim müziği yapamıyorum” dedi.

Öte yandan Mustafa Ceceli’nin sesini ve çalışmalarını beğendiğini söyleyen ünlü şarkıcı, Ceceli ile düet yapmak istediğini de söyledi. Hatice “Mustafa Ceceli ile çok isterim düet yapmayı. Bu kadar tiz okuyup da bu kadar mı kulağa hoş gelir, ninni gibi geliyor o şarkı söylediği zaman. Keşke olabilse aslında”

İşte o program;

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu