Müzikonair Ünlülerin Ramazan Bayramı Sahne Ücretleri Belli Oldu | Müzikonair
GündemSosyal

Ünlülerin Ramazan Bayramı Sahne Ücretleri Belli Oldu

Ramazan Bayramı'nda sahneye çıkacak ünlü isimlerin sahne ücretleri belli oldu. Listenin zirvesinde dansları ve şarkılarıyla gündemden düşmeyen Hadise yer alıyor.

Ramazan Bayramı’nda sahneye çıkacak ünlü isimlerin sahne ücretleri belli oldu. Listenin zirvesinde dansları ve şarkılarıyla gündemden düşmeyen Hadise yer alıyor.

Ramazan Bayramı’na 1 ay kala ünlü isimlerin sahne ücretleri belli olmaya başladı. Bu yıl yayınlanan listenin başında Hadise yer alırken, ünlü şarkıcıyı Gülşen ve Ebru Gündeş takip etti. Bayramda tek gece için Antalya’da sahne alacak olan Hadise 2,5 milyon TL’lik ücretle listenin birinci sırasında kendisine yer bulurken, 2 mekanda sahneye çıkacak olan Gülşen ve Ebru Gündeş de 3 milyon TL kazanacak.

TEK KONSERDEN 2,5 MİLYON TL KAZANACAK

2. Sayfa’da yer alan habere göre, Antalya’da tek konser verecek olan Hadise 2,5 milyon TL kazanacak. Ramazan Bayramı’nın iki gününde de sahne alacak olan Gülşen ve Ebru Gündeş ise 3 milyon TL alacak. Meslektaşları gibi bayramda 2 gün konser verecek olan Linet ise sahne ücretini 1,5 milyon TL olarak belirledi.

İşte ünlü isimlerin Ramazan Bayramı’nda kazanacağı ücretler…

ÖZCAN DENİZ

1 milyon TL

 

BÜLENT ERSOY

2,5 milyon TL

YILDIZ TİLBE

2 milyon TL

KORAY AVCI

700 bin TL

SİBEL CAN

1,6 milyon TL

MURAT BOZ

1 milyon TL

MELEK MOSSO

600 bin TL

AJDA PEKKAN

2 milyon TL

SILA

600 bin TL

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu