Usta Gazeteciden Şok Sözler: ''Hadise'nin Sahte Olduğu Her Halinden Belli ! '' -
MüzikMüzik Haber

Usta Gazeteciden Şok Sözler: ”Hadise’nin Sahte Olduğu Her Halinden Belli ! ”

Usta gazeteci Hulusi Tunca, Hadise ve Zuhal Topal için dikkat çeken eleştiriler yaptı. Efsanevi Hey Dergisi’ne uzun yıllar çevirmen, muhabir, istihbarat şefi, yazı işleri müdürü ve genel yayın yönetmeni olarak hizmet eden usta gazeteci ve yazar Hulusi Tunca, Onur Akay Medya yazarı Özlem Cinic’e konuştu.

Hey Dergisi ile ilgili merak edilenleri anlatan Tunca, ünlü şarkıcı Hadise ve Zuhal Topal için dikkat çeken sözler kullandı. Tunca, “Zuhal Topal’ın yemek düşkünlüğü ki gerçekten muhteşem boyutlarda; geçen gün ıspanaklı diyet böreğinin üzerine bir parça çikolata koyup anında mideye indirdi ve üzülerek söylüyorum ağzını şapırdatması. Hadise’nin sahte olduğu her halinden belli! Kahkahaları ki bademciklerini görmek zorunda değilim.” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)