MüzikMüzik Haber

Usta Sanatçı Selçuk Ural: “Demet Akalın Yüzünden Yüzlerce Kadın Şarkıcı Oldu”

Usta sanatçı Selçuk Ural, Hürriyet’ten İsmail Bayrak’a verdiği röportajda müzik dünyasının önemli isimleriyle ilgili görüşlerini paylaştı.

Bir döneme damga vuran şarkıların sahibi Selçuk Ural, Tarkan ve Demet Akalın hakkındaki görüşlerini paylaştı. Yeni nesil sanatçıların Türkçe’yi doğru kullanamadığından yakınan Ural, Tarkan’ı överken Demet Akalın hakkında söyledikleriyle de dikkat çekti. Ural, verdiği röportajda şunları söyledi:

“Demet Akalın yüzünden yüzlerce kadın şarkıcı oldu. “O oldu, biz niye olamıyoruz” diye. Evini, arabasını, altınlarını sattılar. Bak 75 yaşındayım Konya’da statta bir konsere gidiyorum. “Güle Güle Sana” şarkısını söylüyorum 30 bin kişi, hep bir ağızdan eşlik ediyor. Biz bunları yaşadık, onlar ne yaşayacak?”

Ural, sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“Biz para vererek tıklama almıyoruz. Bunların hepsi alıyor. O tıklamaların hepsi doğru değil. O rap’çiler falan acaba tanınacak mı sonradan?”

Usta sanatçının bu sözleri akıllara özellikle son dönemde rap sanatçılarının sahte tıklanma olaylarıyla gündeme gelmesini getirdi.

Röportajın tamamını okumak için buraya tıklayın.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.