FenomenMüzikMüzik HaberSosyal

Uzun Süredir Demet Akalın’dan Tepki Alan İdil Yazar, Sessizliğini Bozdu

Demet Akalın'ın dün Instagram'da İdil Yazar ile ilgili yaptığı paylaşım olay oldu. Konuyla ilgili Yazar'ın açıklaması dikkat çekti.

Demet Akalın’ın dün Instagram’da İdil Yazar ile ilgili yaptığı paylaşım olay oldu. Konuyla ilgili Yazar’ın açıklaması dikkat çekti.

Zaman zaman yemek yapan kişilerin saçlarını toplamamasına ya da bone takmamasına tepki gösteren Demet Akalın, dün Instagram hesabından İdil Yazar’a yüklendi. Akalın, Yazar’ın saçları açık şekilde yemek yaptığı anı paylaşarak “Saçları!!! Kadın asla aldırış etmiyor. Değişik” yorumunu yazdı.

“ALDIRIŞA ALINACAK ŞEYLERİ ALDIRIŞA ALIRIM”

YouTube’da paylaştığı yemek videolarıyla ve yazdığı yemek kitaplarıyla tanınan İdil Yazar ise 2 yıldır Demet Akalın’ın gösterdiği bu tepki karşısında bir açıklama yaptı:

“Orası bir restoran mutfağı değil zaten çok küçük bir ekibiz. Stüdyoda ben yemek yapıyorum. Ekipten yemek isteyen arkadaşlar yiyor, ben yiyorum. Aldırışa alınacak şeyleri her zaman aldırışa alırım. Eleştiriler ve yorumlar benim için çok kıymetli. Bunu zaten senelerdir biliyorsunuz. Ama bunda çok aldırışa alınacak bir şey göremedim açıkçası. Alıştık ama galiba zaten bu yoruma.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu