GündemSosyal

VJ Bülent’ten Korkutan Haber! Kalp Spazmı Geçirdi…

Bir süredir ekranlardan ve gözlerden uzak olan 90’ların en ünlü VJ'lerinden Bülent Çarıkçı, hastaneye kaldırıldı. Kalp spazmı geçiren VJ Bülent sağlık durumu ile ilgili açıklama yaptı.

Kral TV’de sunduğu programlarla 90’lı yıllarda geniş bir hayran kitlesi edinen VJ Bülent Çarıkçı’dan kötü haber geldi. Geçtiğimiz yıllarda annesinin vefatıyla sarsılan ünlü VJ, geçirdiği kalp spazmı sonucu hastaneye kaldırıldı.

Annesinin vefatı ardından psikolojik tedaviyi reddeden VJ Bülent, bu durumun kalp spazmını tetiklediğini söyledi. İlk olarak Edirne Tıp Fakültesi’ne kaldırılan Çarıkçı, daha sonra özel bir hastanede anjiyo oldu.

VJ Bülent, “2 yıl 1 ay önce annemi kaybettim. Çok üzüldüm, sonunda kalp spazmı geçirmişim. Her şeyin başı üzüntü. Gece 04.00 civarı rahatsızlandım, ağrıdan uykudan uyandım. Ateş bastığı için ayakta serin bir yer bakıyordum, sonrasında bir anda bayılmışım, hatırlamıyorum.Kafamı cama ve yere vurabilirdim, Allah’tan yumuşak bir yere gelmiş başım. Uyandığımda su gibiydim. Vücudum çok su atmış.Tektim evde, kendime gelir gelmez ambulansı aradım sonrasında hastaneye yetiştirdiler” dedi.

”Artık stresten uzak duracağım!”

VJ Bülent “Sanal anjiyo yaptılar. MR çekildi ve damardan sıvı bir ilaç ilaç verdiler. Bu yeni bir teknikmiş.Sonrasında çok yorgun hissettim kendimi. Bugün daha iyiyim. Doktor ‘kalbine dışarıdan bir etken olmuş’ dedi. Bir ara aşıdan da şüphelendim.Bana doktor, ‘Annene 2 yıl ağlamak ne demek? Sen kalbini krize sokmuşsun’ dedi.

Artık üzülmek yok. Bundan böyle elimden geldiğince stresten uzak durmaya çaba sarf edeceğim” dedi.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.