Volga Tamöz'den Boşanma Açıklaması!.. -
MüzikMüzik Haber

Volga Tamöz’den Boşanma Açıklaması!..

Başarılı aranjör Volga Tamöz geçtiğimiz yıl boşandığı eski eşi ile ilgili açıklama yaptı. Tamöz, ‘, biricik kızım Yaz Mira’nın her türlü negatif etkileşimden korunması adına tüm hassasiyetleri ve hukuksal gizlilik ilkesi değerleri ile bu kararı finalize ettik.’

İşte o açıklama;
“2 Haziran 2017 tarihinde dünyalar güzeli kızım Yaz Mira’nın saygıdeğer annesi Pervin hanım ile evliliğin “temelinden sarsılması” sebebiyle yollarımızı sonsuza dek ayırmıştık. Hem ben hem sevgili avukatım Aydın Kurban ve Merve Fidan, biricik kızım Yaz Mira’nın her türlü negatif etkileşimden korunması adına tüm hassasiyetleri ve hukuksal gizlilik ilkesi değerleri ile bu kararı finalize etmiş ve atmış olduğumuz bu adımı, bazı sebeplerden dolayı bugün bilgilendirmek amaçlı olarak tüm kamuoyu ve dostlarımla paylaşma gereksinimi doğmuştur. Sevgi ve saygılarımla. Volga Tamöz”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)