Volkan Konak: "Aşk Hikayesini Anlatan Bir Kitap Yazabilirim" -
MüzikMüzik Haber

Volkan Konak: “Aşk Hikayesini Anlatan Bir Kitap Yazabilirim”

Volkan Konak, önceki akşam Paraf Açıkhava Konserleri kapsamında sevenleriyle buluştu.

Karadeniz müziğinin başarılı sanatçısı Volkan Konak, Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri kapsamında önceki akşam sahne aldı. Birbirinden çok sevilen parçalarıyla dinleyicilere keyifli anlar yaşatan Konak, basın mensuplarıyla konuşmayı da ihmal etmedi.

Bu Mekanda Herkes Dile Gelir Şarkıcı Olur

Volkan Konak, basın mensuplarının sorularını yanıtlarken sahne aldığı mekanın muhteşem bir manzarası olduğundan bahsetmeden geçmedi: “Ülkem ve mesleğim adına çok mutluyum böyle güzel bir konser mekanına sahip olduğumuz için… Dünyada bu kadar romantik bir konser alanı ben bilmiyorum. İnsanlar manzarayı seyretmekten sahneye bile bakamayabilir. Bu mekanda herkes dile gelip şarkıcı olur yani”

Aşk Romanı Yazabilirim

Konser esnasında dinleyicilerle sohbet eden, keyifli anılarını paylaşan Volkan Konak, “Stand-up yapalım gibi teklifler geliyor. Ben istemedim. Çünkü anlattığım hikayeler çok seviliyor ve bu durumun müziğimin önüne geçmesinden korkuyorum. Kitap yazmaya gelince; aşk hikayesini anlatan bir roman yazabilirim” açıklamasında bulundu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)