Volkan Konak Göç ve Mülteci Sorununa Dikkat Çekti: Bu Vatana Nasıl Kıydınız? -
MüzikMüzik Haber

Volkan Konak Göç ve Mülteci Sorununa Dikkat Çekti: Bu Vatana Nasıl Kıydınız?

Karadeniz müziğinin sevilen sanatçısı Volkan Konak, İstanbul'da verdiği bir konser sonrası göç dalgası ve nüfus yoğunluğuna dikkat çekti.

Karadeniz müziğinin sevilen sanatçısı Volkan Konak, İstanbul’da verdiği bir konser sonrası göç dalgası ve nüfus yoğunluğuna dikkat çekti. Volkan Konak, kaçak ve mülteci sayısı karşısında dehşete düştüğünü ifade etti. Konak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, ”Oy ve siyasi ikbal için bu ülkeyi cüzdanındaki bozuk para gibi harcayanlara son sözüm ”Beyler bu vatana nasıl kıydınız?” sözlerine yer verdi.

İşte Volkan Konak’ın paylaşımı;

Sevgili dostlar;
21 Mayıs 2023 tarihinde İstanbul’da bir semtimizde verdiğimiz konserde, büyük bir göç dalgası ve nüfus yoğunluğu gördüm. Ben bu sorunun bu kadar büyük olduğunu bilmiyordum,
Resmen dehşete düştüm.
Oradaki yetkililerle görüştüğümde ise şu an ilçelerinde 112 yabancı dilde konuşan 10 binlerce kaçak ve mülteci olduğunu söylediler. Yine yetkililer İstanbul’daki sayılarının ise 2,5 milyon olduğunu belirttiler.
Bu durumda Türkiye genelini düşünemiyorum bile.
(10 milyon üzerinde olduğu söyleniyor.)
Oy ve siyasi ikbal için, bu ülkeyi cüzdanındaki bozuk para gibi harcayanlara son sözüm;
“BEYLER BU VATANA NASIL KIYDINIZ”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)