Warner Music Group, NFT Çalışmalarına Başladı -
MüzikMüzik HaberVitrin

Warner Music Group, NFT Çalışmalarına Başladı

Warner Music Group , NFT pazar yeri OpenSea ile bir işbirliğine girdi.

Warner Music Group , NFT pazar yeri OpenSea ile bir işbirliğine girdi.  Ortaklığın bir parçası olarak WMG, sanatçılarının OpenSea’nin güvenlik ve güvenlik özelliklerinin yanı sıra “gelişmiş keşfedilebilirlik”, özelleştirilmiş açılış sayfalarında kişiselleştirilmiş hikaye anlatımı ile birlikte OpenSea’nin yeni  ürününe erken erişim elde edeceklerini söylüyor. 

İLK KOLEKSİYON HAZIRANIYOR

Buna ek olarak, WMG sanatçılarının sınırlı sayıda projelere ev sahipliği yapmak için kendi özel açılır sayfaları olacak ve WMG, bunun hayranların müzik ve sanatçılarla etkileşim kurması için yeni fırsatlar açacak. İlk koleksiyon şu anda Warner Records UK ile Web3 şirketi Muhtemelen Nothing ile işbirliği içinde geliştiriliyor.

“MÜZİĞİN DNA’SININ TEMELİ TOPLUMDUR”

WMG İş Geliştirme Dijital Sorumlusu ve Başkan Yardımcısı Oana Ruxandra, “Müziğin DNA’sının temeli toplumdur. Sanatçılar ve hayranlar, sevdikleri müziği kutlamak için bir araya geliyor. OpenSea ile işbirliğimiz, sanatçılar için daha derin katılım, erişim ve sahiplik oluşturma fırsatları oluşturmak için Web3 araçlarının ve kaynaklarının kilidini açıyor.” dedi. 

OpenSea’nin Ürün Başkan Yardımcısı Shiva Rajaraman da,“Sanatçılar ve müzisyenler için NFT’ler yeni bir yaratıcı ortamı ve topluluk oluşturmak, hayranlarla doğrudan etkileşim kurmak ve kendilerini sınırlar ve diller arasında ifade etmek için bir mekanizmayı temsil ediyor. Kendim de büyük bir müzik hayranı olarak, bu teknolojinin önemini anlayan ve onu iyilik için kullanmak isteyen, sanatçıların hayran bağlantılarına doğrudan sahip olmalarını sağlamak için kullanmak isteyen bir ortakla çalışmaktan heyecan duyuyorum. Warner sanatçı ailesini heyecan verici NFT ekosistemine davet etmeye yardımcı olacak destek ve altyapıyı sağlamaktan heyecan duyuyoruz.” dedi.

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)