Yabancı Hayranları İbrahim Tatlıses Şarkılarıyla Coştu -
MüzikMüzik Haber

Yabancı Hayranları İbrahim Tatlıses Şarkılarıyla Coştu

Önceki akşam İstanbul'da bir mekanda sahne alan İbrahim Tatlıses'i yabancı hayranları da dinlemeye geldi. Rezervasyonu günler öncesinden tükenen konsere ilgi yoğundu.

Yılbaşı gecesi için İbo Show konseptini Belarus’ta sahneye taşıyan İbrahim Tatlıses, önceki akşam da İstanbul’da bir mekanda sahne aldı. Rezervasyonu günler öncesinden dolan konserde İbrahim Tatlıses’i yurt dışından dinlemeye gelen hayranları da vardı. Tatlıses’in şarkılarını hep bir ağızdan söyleyen yabancı hayranları sanatçıya büyük ilgi gösterdi.

İbrahim Tatlıses, kimi zaman hareketli türküleriyle dinleyicileri ayağa kaldırırken, kimi zaman da slow parçalarıyla duygulandırdı. İmparator’un hayranları, ‘Urfalıyam Ezelden’, ‘Delalım’ parçalarıyla halay çekerek ünlü sanatçıya eşlik etti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)