Müzikonair ‘Yalnızım’ Şarkısının Geliri Depremzedelere | Müzikonair
Albüm & SingleMüzikTürkçe PopVideo

‘Yalnızım’ Şarkısının Geliri Depremzedelere

"Hiçbir şarkımın hazırlığı 1 yıl sürmemişti, uzun bir aradan sonra çok heyecanlıydık" diyen Cüneyt "Yalnızım’’ şarkısını depremden birkaç saat önce Müzikonair'de gece yaptığı yayınla dinleyicilerine duyurmuştu.

“Hiçbir şarkımın hazırlığı 1 yıl sürmemişti, uzun bir aradan sonra çok heyecanlıydık” diyen Cüneyt “Yalnızım’’ şarkısını depremden birkaç saat önce Müzikonair’de gece yaptığı yayınla dinleyicilerine duyurmuştu.

“Sabaha karşı tüm Türkiye gibi depremi duyar duymaz ekip olarak destek olmak için elimizden geleni yaptık.” diyen Cüneyt Diktaş, pandemi dönemi sanatçılarla, depremim ilk haftası da depremzedelerle gerçekleştirdiği canlı yayınlarla zor zamanlarda bir nebze olsun kalplere merhem oldu.

Cüneyt, “Nasıl ki depremde doğan bir bebek umudu yeşertiyorsa, tesadüfi deprem gecesi çıkardığımız bu şarkının da bir görevi ya da amacı olduğunu düşünüyorum. Çünkü biz bu şarkıyı eylül ayında, sonra kasım ayında ve en geç aralıkta çıkartırız diyorduk. Kısmet 6 Şubat’mış. Şarkının görevi de bir nebze olsun afet bölgelerindeki insanlara merhem olması. Bu aşamada çalışma arkadaşlarımızla 1 yıllık dijital gelirlerimizi deprem bölgelerine bağışlama kararı aldık. Vefat edenlere başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz.”

“Şarkının kısa zamanda bu kadar çok sahiplenip sevilmesi beni çok mutlu etti. Şarkıyı ilk duyduğumda yüreğime dokunmuştu ve bu kadar sevilmesinin sırrı da şu an birçok kişiye tercüman olması olabilir’’ dedi.

Şarkının söz-müzik ve aranjesi Kaan Karaca’ya ait. Klip çekimleri ise soğuk günlere denk geldiği için zorlandığını belirten sanatçı klibe gelen yorumları okuyunca buna değdiğini söyledi. Basın danışmanlığını Alper Ergez’in üstlendiği ‘’Yalnızım’’ şarkısı klibiyle aynı anda MüzikOnair etiketiyle 6 Şubattan itibaren tüm dijital müzik platformlarda yerini aldı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu