MüzikMüzik Haber

Yasemin Şefik, ‘Alican’ın Mutfağı’nda!..

Ünlü radyocu Yasemin Şefik, “Alican Mutfakta” youtube programına konuk oldu.

Ufak Tefek Cinayetler’in İlhan’ı Alican Aytekin, geçtiğimiz hafta yeni bölümünde Best FM’in muzip kızı Yasemin Şefik’i ağırladı.

Hem Ufak Tefek Cinayetler dizisinde İlhan karakterine hayat veren, hem de kısa zamanda youtube programı projesi ile Burcu Biricik, Zeynep Çamcı, Ümit Kantarcılar, Türkü Turan ve Ahmet Tansu Taşanlar gibi birçok ünlü ismi ağırlayan Alican’ın programında bu sefer Yasemin Şefik hünerlerini gösterdi.

Yasemin Şefik, Ufak Tefek Cinayetler’in İlhan’ını Nasıl Çıldırtı?

Yasemin Şefik’in “Alican, kendi ağlama sahneni izlediğinde sen de ağladın mı?” sorusu üzerine,” Yok hiç ağlamadım.” dedi. Yasemin’in “Peki hiç sevişme sahnen oldu mu?” sorusu üzerine; Alican Aytekin; “Dizide olmadı. Ama tiyatroda oldu. Ben öyle üç beş set ekibi değil, hıncahınç dolu tiyatroda sevişmeyi seviyorum Ya soruları niye son soruyorsun…” diyerek kahkaha attı.

Alican Mutfakta, Alican’ın mutfağına gelen konukların, onlar için hazırlanmış özel kutuları açarak içinden çıkan malzemeleri ve araç gereçleri kullanarak yemek ürettikleri bir youtube yemek programı. Konuklar, kutuda olmayan eksik malzemeleri istediklerinde ne mi oluyor dersiniz? İzleyip görün…

Programı merak edenler;

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/FAX1j
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.