Yeliz Yeşilmen Yeni Kazanç Kapısını Açıkladı -
MüzikMüzik Haber

Yeliz Yeşilmen Yeni Kazanç Kapısını Açıkladı

Yeliz Yeşilmen konuk olduğu "2. Sayfa" programında sosyal medya hesabına gelen hakaret içerikli mesajları yargı sürecine taşıdığını ve bu durumdan para kazandığını açıkladı.

İki çocuğunun babası Ali Uğur Akbaş ile evliliğini bitiren Yeliz Yeşilmen, ‘2. Sayfa’ programına konuk oldu.  Uzun yıllardır oyunculuk yapmayan ve sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren ünlü isim, yeni hayatını anlattı. Artık çok para kazandığını söyleyen Yeşilmen, “Köşeyi döneceğim.” dedi.

Yeşilmen, Mehmet Ali Erbil’i örnek göstererek, “Mehmet Ali Erbil’e neler geldi. Köşeyi döner diye düşünüyorum. Ben de köşeyi dönmeye başladım, az kaldı virajlardayım. (Gülüyor) İyi kazanmaya başladım.” diye sözlerine devam etti.

“HERKESİN AİLESİ VAR”

Yeşilmen, “Kötü yorum yapan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Sayelerinde çok iyi paralar kazanıyorum. Artık kimse kimsenin hakkında gelişi güzel sallayamaz. Herkesin çoluğu çocuğu ve ailesi var,” dedi.

“DAHA YENİ BAŞLADIK”

Sosyal medya ünlülerin özel anlarını paylaştığı ya da reklam yaptığı kişisel bir mecra haline geldi. Ancak bu durumda ünlüler bazen olumlu bazen de hakarete varan olumsuz eleştirilere maruz kalıyor. Kendisini eleştirenleri değil, hakaret ve küfür içeren yorumları yargı sürecine taşıdığını vurgulayan 43 yaşındaki Yeliz Yeşilmen, “Daha yeni başladık, hedef büyük.” diye konuştu.

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)