MüzikMüzik Haber

Yeliz Yeşilmen’den Hadise ve Murda’nın Yeni Şarkısına Yorum!

Murda ve Hadise yeni çalışmalarını yayınladı. Kısa film tadında klibe ve Hadise'nin yorumuna Yeliz Yeşilmen'den yorum geldi.

Hadise ve Murda’nın şarkısı “Sen dönene kadar” yayınlandı. Kısa film tadında çekilen klibe hem olumlu hem olumsuz eleştiriler var.

AŞK İDDİALARI ORTAYA ATILMIŞTI

Kısa bir süre önce Mehmet Dinçerler’den boşanan Hadise’nin daha evliyken Murda’yla olan sahne performansı çok konuşulmuştu. Birlikte yayınladıkları ilk şarkı “İmdat” da o dönemde çok konuşulmuştu.  Daha sonra magazin kulislerinde ikilinin arasında aşk olduğu iddiaları konuşulmaya başladı. Yeni yayınladıkları kliplerinde de samimiyetleri gözlerden kaçmadı.

KISA FİLM TADINDA KLİP

Murda ve Hadise ikinci işbirlikleri “Sen dönene kadar” şarkısını yayınladı. Sosyal medyada klip olumlu eleştiriler aldı. Bir dizi sezonuna benzetilen klibe Yeliz Yeşilmen’den de yorum geldi.

“KESİN SANAT BU”

Yeşilmen, Hadise’nin söylediği kısımda “Ah, uh” demesine yorum yaparak “Ah uh… Banu Alkan söylese ne eleştiriler alırdı ama Hadise ah uh dedi ya kesin sanat bu. Ama klip on numara şarkı no, ah uh no…” dedi.

 

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.