GündemSosyal

Yeşim Salkım: Gülben Ergen’i Affettim Gerisi Allah’a Kalmış

Armağan Çağlayan'ın YouTube'da yayınlanan 'Dur Bi Dinle' programına konuk olan Yeşim Salkım, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Armağan Çağlayan’ın YouTube’da yayınlanan ‘Dur Bi Dinle’ programına konuk olan Yeşim Salkım, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Yeşim Salkım, eskiden magazin sütunlarından yürüttüğü kavgaları bugünlerde sosyal medya hesapları üzerinden yaparak gündeme geliyor. Salkım, Seda Sayan hakkında, “Umrumda bile değil. Herkesin yolu açık olsun. Zaten samimi olmadığım insanları hayatıma almıyorum” cümlelerini kurdu.

Sanatçı, Gülben Ergen ile de uzun bir süre polemik yaşamıştı. Salkım, Ergen’in eski eşi Hakan Uzan ile birlikte olduğunu söylemiş ve bu yüzden ülkeden gitmek zorunda kaldığını, eşi için dedektif tuttuğunu, kanserin eşiğinden döndüğünü söylemişti. Hatta, “Gülben, Seren Serengil’in evlenmek üzere olduğu kişiyle beraber oldu. Ama artık onun başka bir yuva yıkmasına izin vermeyeceğim” diyerek daha büyük olayların fitilini ateşlemişti.

Yeşim Salkım, hala Ergen’i affetmediği söylentilerine ilişkin şu dikkat çeken ifadelere yer verdi: “Bu iddiaları Seda Sayan ile Gülben samimi olduğu için söylüyorlar. Gülben için de ben affettim. Gerisi Allah’a kalmış”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu