Ana Sayfa » Müzik » Yeşim Salkım Mahkemeye Başvurdu! Ünlü Şarkıcı Dernek Mi Kuracak?

Yeşim Salkım Mahkemeye Başvurdu! Ünlü Şarkıcı Dernek Mi Kuracak?

oduller-reklam-banner
Yeşim Salkım, Instagram hesabında adresini ifşa eden sosyal medya fenomeni Murat Övüç hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Salkım, ayrıca Sisi lakaplı Seyhan Soylu için de mahkemeye başvurdu.

Yeşim Salkım, Instagram hesabında adresini ifşa eden sosyal medya fenomeni Murat Övüç hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Salkım, ayrıca hakkında bulunan tedbir kararını ihlal ettiği gerekçesiyle Sisi lakaplı Seyhan Soylu’nun da zorlama hapsine çarptırılması için mahkemeye başvurdu. Kendisiyle sorunu olanların yasal yollardan halletmesini isteyen Yeşim Salkım, kadın bedeni üzerinden küfür edilmesinin önlenmesini isteyerek, kadına yönelik şiddetle ilgili dernek kuracağını söyledi.

‘Kadınlar İçin Bir Şeyler Yapacağız’

”Hiç kimsenin de benimle bu konuda tartışmasını istemiyorum. Hak var hukuk var. Benimle ilgili sorunu olan gelir adliyede halleder. Kendi ülkemde ölüp gitmeden bir şey yapmış olurum. Zaten kendi vakfım var. Geleceğimizin Çocukları Vakfı. 96 yılında kurduk. 4 okul yaptırdık ve oradaki çocukları okutup meslek sahibi yapıyoruz. Bu insanlar tacize, tecavüze uğramış şiddet görmüş, terk edilmiş çocuklar. Ben bunu bugüne kadar söylemedim. Gizli tuttum. Çünkü çok önemli bir konuydu onların nerede olduğunun bilinmemesi gerekiyordu. Yeşim Salkım ne yapmış bu ülkede diyorlar ya. Bundan sonra da kadınlar için bir şeyler yapacağız. Şov meraklısı olsaydım herhalde 96’da kurulmuş bir vakfı şu anda duyuyor olmazdınız. Bundan sonra da madem göstermek gerekiyormuş her yere sizinle gideceğim.”

‘Senden Korkan Senin Gibi Olsun’

Öte yandan Seyhan Soylu, sosyal medya hesabından Yeşim Salkım ile ilgili çıkışlarına devam etti. Sisi lakaplı Seyhan Soylu, ”Sanki Yeşim Salkım’a bir şey dedik. Bakın Gülben Ergen’e ne demiş. Yeşim Salkım agresif hareketleri ve kavgacı tutumuyla medya ve sanat camiasında herkesin aman bulaşmayın dediği bir karakterdir. Ben her daim severdim. Ta ki başka bir suçu örtbas etmek için gariban bir çocuğa özür dilemesine rağmen onu linç ettirircesine saldırıp ekmeğinden edene kadar. Şimdi ‘Senden korkan senin gibi olsun’ bir atasözüdür.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

💥 SANKİ @_yesimsalkim ‘a BIRSEY DEDIK. Bakin @gulben123 NE DEMIS.. #yesimsalkim agrasif hareketleri, kavgacı tutumuyla medya ve sanat camiasında herkesin aman bulaşmayın dediği bir karakterdir. Bense her daim severdim. Takki baska bir sucu örtbas etmek için gariban bir çocuğa ozyur dilemesine rağmen ou linç ettirircesine saldırıp o @muratovucofficiall ekmeginden edene kadar. #murat ‘i tutma diye tehdit wdene kadar. Ve simdi Devletin aski buyuk olur sekerim. ” Senden korkan senin gibi olsun bir Ataşözudür.” Iste Yesim gecmis tarihte #MuratOvunc ‘un ettigi haksret O….. demesini şiddetle kınadığı mi tüm kamuoyuna soyledim. Yinede Yesim Salkim Murat Ovunc ‘e saldirmami istedi. Biz garibana vurmayın Yesim hanim. Bu çocuk defaten özürler diledi sizden. Siz kamuoyunun önünde rezil kepaze ettiginiz Guoben Ergen den ayni sozden dolayi ozur dinlediniz mi?

🇹🇷 Seyhan SOYLU ” Sisi “ (@seyhansoylu)’in paylaştığı bir gönderi ()

İlgili Haber: Yeşim Salkım Ve Murat Övüç Tartışmasına Seyhan Soylu Dahil Oldu!

oduller-reklam-banner