Araç çubuğuna atla
MüzikMüzik Haber

Yeşim Salkım: ‘Polat Yağcı Mahkeme Kararı Aldırmış…’

Yeditepe Konserleri’ne ilişkin imalı göndermeler yapan ve Poll Production şirketinin sahibi Polat Yağcı’yı hedef alan paylaşımlarda bulunan Yeşim Salkım, Polat Yağcı’nın mahkeme kararı aldırdığını ve Twitter paylaşımlarını sileceğini açıkladı.

Pandemi sonrası Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı koordinasyonunda ve Poll Production organizasyonuyla gerçekleştirilen Yeditepe Konserleri’ne ilişkin eleştirilerde bulunan Yeşim Salkım sosyal medyadan halk konseri vereceğini açıklamıştı.

Polat Yağcı’ya Seslenmişti

Günlerdir tartışma konusu haline gelen konuyla ilgili Yeşim Salkım, ücretsiz belediye konseri vermesinin ardından Polat Yağcı’yı hedef alan paylaşımda bulunmuştu. Yeşim Salkım, ‘Kusura bakma Polat Yağcı, senin paralı organizasyonlarınla bizim sandalyeler bir olmasa da tüm İzmir bizi seyretti.” ifadelerine yer vermişti.

Öte yandan Yeşim Salkım, hükümeti ve plak şirketinin sahibini eleştirmişti. Salkım, “Sen barları açma müzisyenler aç kalsın, sonra 30 milyon harca. Ne o ‘konser yaptık’ diye… Kim yaptı? Tabii yine Polat Yağcı Bey” sözlerini kullanmıştı.

‘Polat Yağcı Mahkeme Kararı Aldırdı’

Yeditepe Konserleri’ne de imalı göndermeler yapan ünlü şarkıcı, önceki gün bir video ile Polat Yağcı’nın mahkeme kararı sonrası twitlerini sileceğini açıkladı.

‘Geri Adım Attı Demeyin’

Twitlerini silmek zorunda olduğunu söyleyen Yeşim Salkım, geri adım atmadığının da altını çizdi. Yeşim Salkım, şu sözlere yer verdi:

”Birkaç twit atmıştım. Bu attığım twitlerde de o işin aslının başka türlü olması gerektiğini deklare etmiştim. Bir müzisyen kızı olarak kendi düşüncelerimle. Birileri rahatsız oldu ve bir mahkeme kararı çıkartmış Polat Yağcı. Polat Yağcı’nın avukatı aracılığıyla bir yazı geldi twitleri silmem için. Yeşim Salkım geri adıma attı diye gereksiz düşüncelere kapılmamanız için video çekiyorum. Twitleri silmek zorundayım. Ben mahkemenin kararına uyarım mahkeme bu kararı neye dayanarak verdi bilemem”

İlgili Haber: Yeşim Salkım Polemikleriyle Gündemde! Cansu Kurtçu Ve Yeşim Salkım Arasında Neler Oluyor?

İlgili Haber: Yeşim Salkım Ücretsiz Sahne Almak İstediğini Duyurdu

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.