MüzikMüzik HaberÖzel

Yeşim Salkım’dan Cenk Eren, Hilal Cebeci ve Yonca Evcimik’i Terletecek İtiraflar!..

Yeşim Salkım Star TV’de Cengiz Semercioğlu ve Seren Serengil’in sunduğu Duymayan Kalmasın programınabugün canlı telefon bağlantısı ile konuk oldu.

Çarpıcı açıklamaların altına imza atan Yeşim Salkım Kral Müzik Ödülleri hakkında da çok önemli bir itirafta bulundu!

Kral Grubu Genel Koordinatörü Gezegen Mehmet (Mehmet Akbay) ‘in Kral Müzik Ödülleri hakkında her defasında “Adayları da biz belirmeliyoruz, kazananları da…” sözüne adeta gönderme yaparak çarpıcı bir yorum yaptı.

Bir dönem Kral TV ve Kral FM, Uzan Grubu’nun elinde bulunmuştu ve o dönemde Yeşim Salkım Hakan Uzan ile evlilik yaşamıştı.

Cengiz Semercioğlu’nun “Bu kanalın bir zamanlar kraliçesi sendin. Hiç mi birilerine torpil yapmadın?” sorusuna; “Evet yaptım. Cenk Eren, Hilal Cebeci ve Yonca Evcimik rica ettiler. Sadece onlara ödül aldırdım. Kanaldan engellediğim tek isim Gülben Ergen” dedi.

Yeşim Salkım  itirafında hangi ödülleri açıkladığından bahsetmemiş olsa da, verdiği isimlerin Uzan döneminde Kral Müzik Ödülleri’nden ödül aldıkları bilindiği için net bir şekilde hangi ödüllerden bahsettiği anlaşıldı.

Yeşim Salkım’ın bu itirafında, bugüne kadar Gezegen Mehmet koordinatörlüğünde gerçekleştirilen ve artık yapımı durdurulan Kral Müzik Ödülleri’nin objektifliğine gölge düşürmüş oldu.

Şimdilerde Ferit Şahenk ‘in sahibi olduğu, Erman Yerdelen ‘in yönetim kurulu başkanlığını yaptığı Doğuş Yayın Grubu bünyesinde yayınlarını sürdüren Kral TV & FM ile Kral Pop TV & FM cephesinden konuyla ilgili olarak nasıl bir açıklama geleceği merak konusu…

Gelişmeleri MüzikOnair’dan takip edebilirsiniz!..

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu