Yeşim Salkım'dan Haluk Levent'e Çadır Tepkisi: Başka Yerden Alsaydı -
GıybetSosyal

Yeşim Salkım’dan Haluk Levent’e Çadır Tepkisi: Başka Yerden Alsaydı

Haluk Levent ve Kızılay arasındaki çadır alışverişi sosyal medyanın gündemine oturdu. Şarkıcı Yeşim Salkım, AHBAP başkanı Haluk Levent'i hedef aldı.

Haluk Levent ve Kızılay arasındaki çadır alışverişi sosyal medyanın gündemine oturdu. Şarkıcı Yeşim Salkım, AHBAP başkanı Haluk Levent’i hedef aldı. “Hırsızın hiç mi suçu yok?” diyen Yeşim Salkım, Haluk Levent’in Kızılay’dan çadır satın almasını eleştirdi.

Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan  Yeşim Salkım “Tebrik ederim arada sırada da olsa doğru karar alabiliyorsunuz arkası gelir inşallah hayırlısıyla” diyerek Bahçeli’nin Beşiktaş JK’dan ayrılmasını eleştirdikten sonra Haluk Levent’i de hedef aldı.

“Hırsızın hiç mi suçu yok?” diyen Yeşim Salkım “Arkadaş hadi Kızılay tamam çok büyük hata ve yanlış yaptı oradan alan hiç mi bunu yanlış yapmadı? Başka yerden alsaydı… Elinde para varsa istediğin yerden alırsın” ifadelerini kullandı.

Ahbap’ın kurucusu Haluk Levent, derneğe yapılan deprem yardımlarının nereye harcandığını denetleyecek bağımsız yerli kuruluşu TÜRMOB’un 24 günlük ek süre istediğini açıkladı. Levent, 24 Mart’ta ilk denetim raporunun açıklanacağını duyurdu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)