GündemSosyal

Yıldız Tilbe: İnsan Hayatı Bütün Canlıların Hayatından Önemlidir

Yıldız Tilbe, ''İnsan hayatı doğadaki bütün canlıların hayatından önemlidir. İnsan hayatı önemli olmasaydı, apartmanlarda oturmazdık...'' şeklinde açıklama yaptı.

Geçtiğimiz günlerde Van’da köpek saldırısında 9 yaşındaki Mete Durna’nın boğazından yaralanması sokak hayvanları sorununu yeniden gündeme getirdi. Konuyla ilgili daha önce “Saldıran köpek gruplarına bulundukları bölgenin halkı zehirli et versin, hepsi gebersin, gebersin, insan parçalamak nedir ya” şeklinde açıklamasıyla tepki toplayan Yıldız Tilbe, yine tartışma yaratacak bir açıklamaya imza attı.

Önceki gün alışveriş yaparken görüntülenen ünlü şarkıcı, ”İnsan hayatı doğadaki bütün canlıların hayatından önemlidir. İnsan hayatı önemli olmasaydı, apartmanlarda oturmazdık…” şeklinde açıklama yaptı.

Yıldız Tilbe şöyle konuştu;

İnsan hayatı önemli olmasaydı, apartmanlarda oturmazdık. Yapılmış yollarda yürümezdik. İnsan önemlidir. Dünyayı insan inşa eder, insan güzelleştirir. İnsanın güzelleştirdiği her yerde de her şey güzel güzel yaşar. Ama insanın kötüleştirdiği yerde hiçbir şeyin yaşam hakkı yoktur. Böyle olmasın istiyorum. İnsanlığı savunuyorum çünkü insanlık her şeye sahip çıkar. Başkalarının da ne düşündüğü gerçekten umrumda değil.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.