MüzikMüzik HaberVitrin

Yılmaz Morgül Hatice’yi Hedef Aldı: Beni Eleştirecek Kapasiteye Sahip Değil!

Ateşe Düştüm şarkısına getirdiği yorumla günlerdir gündemden düşmeyen Yılmaz Morgül, bu defa Hatice'yi eleştirdi.

Ateşe Düştüm şarkısına getirdiği yorumla günlerdir gündemden düşmeyen Yılmaz Morgül, bu defa Hatice’yi eleştirdi. Şarkıcı Hatice, katıldığı programda Yılmaz Morgül için ”Çok kötü okumuş, şarkının hakkını vermemiş” şeklinde bir yorumda bulunmuştu ve ardından kendisi de şarkıyı söylemişti.

Yılmaz Morgül, bugün katıldığı Aramızda Kalmasın programında şarkıcı Hatice’ye yanıt verdi. Morgül, ”Hatice Yılmaz Morgül’ü eleştirecek kapasiteye sahip değil. Benim janrımda bir ses değiş. Bu şarkılar onlara büyük gelir” dedi.

Ses profesörü olduğunu söyleyen Yılmaz Morgül şu ifadeleri kullandı;

Yılmaz Morgül bir şarkıcı değil, ben bir yorumcuyum. Her söylediğim şarkı olay oluyor. Eseri alırım kendi tavrıma göre yorumlarım ve şarkı bomba gibi patlar. Türkiye’deki ses profesörlerinden biriyim. Gülüyorum ama mor gülüyorum. Şarkıları nasıl okuması gerektiğini. Albümlerimi dinlesinler okuma teknikleri öğrensinler. Benim janrımda bir ses değil. Bu şarkılar onlara büyük gelir ancak bir yorumcu en iyi şekilde okuma yeteneğine sahiptir. Yılmaz Morgül’ü eleştirecek kapasitede biri olamaz.

https://www.youtube.com/watch?v=1HUxWlF7ObQ

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu